Ювілейний турнір «Шураві»
            28 вересня відбувся 10 районний турнір з міні-футболу серед школярів «Шураві», присвячений  пам’яті Героя України Олега Міхнюка, загиблих в Афганістані та зоні АТО воїнів-земляків, Дню захисника України. Захід пройшов за спільної ініціативи районного відділення УСВА, відділу у справах молоді та спорту, районної федерації футболу та за підтримки народного депутата України Валерія Давиденка.
           У попередні роки турнір приймали Галайбине, Степанівка, Хороше Озеро, Плиски. Цьогоріч змагання пройшли на полі Борзнянського районного стадіону «Колос». 
           Вітаючи від імені народного обранця учасників змагань, керівник громадської приймальні Валерія Давиденка Микола Галепа побажав хлопцям і дівчатам яскравої гри, впевненості не тільки у власних силах, а й усієї команди, і головне, залишатися суперниками тільки на футбольному полі, а в житті бути готовими прийти на виручку один одному.
           У змаганнях взяло участь 6 сільських команд із Комарівки, Сиволожа, Шаповалівки, Ядут, Високого, Хорошого Озера.
          Ніби одна мить пролетіли змагання. Юні футбольні таланти нічим не поступалися в азарті й майстерності своїм іменитим кумирам, котрі виступають за провідні вітчизняні та зарубіжні клуби. І голи вболівальники  побачили на будь-який смак.
          Старалися й дівчата довести, що футбол не тільки хлопчача гра. Тому від імені Валерія Давидернка на всіх без винятку футболісток чекали солодкі призи.
          Переможцем змагань стала збірна команда Комарівських середньої  та  школи-інтернату, на другому місці учні Сиволозької школи, на третьому – Шаповалівської.
          Усім командам учасникам від Валерія Миколайовича надано м’ячі, призери отримали медалі, а переможці – красень-кубок. Серед тих, хто вручав нагороди переможцям був і син Героя України Олега Міхнюка – Євген.
 
 
Валерій МОЛОТОВ,
голова Борзнянського районного відділення УСВА (воїнів-інтернаціоналістів)

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA