Інформаційне повідомлення

15 лютого 2017 року у м. Борзна відбулись заходи з нагоди Дня вшанування  учасників бойових дій на території інших держав та 28 -й річниці виведення військ колишнього СРСР із Афганістану :

    — 9.00 — 10.45 засідання круглого столу для УБД де обговорені питання соц. захисту УБД та інвалідів війни, сімей загиблих УБД, а також для ветеранів АТО. це питання виділення земельних наділів та надання консультацій по виготовленню та триманні необхідної документації заявниками, надані необхідні консультації фахівцями соцзабезу що до отриманні субсидій УБД та сім`ями загиблих, питання  пільгового зубопротезування , лікування та автобусного перевезення : в межах району вирішено позитивно та не обмежена кількість поїздок ( введено талонну систему) в межах області та міжобласні сполучення  - два пільгових пасажира на кожний рейс за рахунок перевізників та інше.

  — 11.00 — 11.30 вшанування загиблих в Афганістані та в зоні проведення АТО хвилиною мовчання біля пам`ятного знаку на площі міста з покладанням квітів та нагородженням  активістів ветеранського руху грамотами УСВА, РДА та районної і обласної рад, пам`ятними медалями

  — 12.00 — 14.00 спілкування ветеранів та запрошених у місцевому ресторані.

                                             

                               Валерій Молотов

           

                              Голова Борзнянського районного відділення УСВА.