Привітання з Днем народження Шевчука В.І.

Учаснику Великої Вітчизняної війни

Першому голові Чернігівської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану Ш евчуку В.І.

Шановний Василю Івановичу !

                      Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Чернігівського обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею – 90-ї річниці з Дня народження!                              

                    Ви пройшли нелегкий життєвий шлях. На Вашу долю випали тяжкі випробування у період Другої Світової війни, в якій Вам довелось приймати саму безпосередню участь. В повоєнний період Ви продовжили військову службу на різних посадах в Збройних Силах, демонструючи приклад самовідданого служіння своїй Батьківщині та обраній професії. Ви виростили та виховали прекрасного сина, який продовжив традицію захисника Вітчизни і який до останньої хвилини свого життя був вірний військовій присязі та військовому обов’язку.

                    Тяжка втрата – загибель сина під час виконання службового обов’язку в Афганістані не зламала Вас. Як людина, що звикла у всіх життєвих обставинах бути прикладом стійкості, досвідчений та енергійний керівник, Офіцер з великої літери, Ви змогли об’єднати навколо себе молодих ветеранів – бойових побратимів Вашого сина, учасників бойових дій в Афганістані та створити одну з перших на теренах колишнього Радянського Союзу міцну, монолітну організацію, яка активно займалась та продовжує займатись питаннями національно-патріотичного виховання підростаючого покоління тасоціально-правовим захистом ветеранів локальних воєн.

                    Шановний Василю Івановичу! Вітаючи Вас з ювілейною датою бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, бадьорості духу та натхнення для здійснення майбутніх сподівань. Нехай Вас завжди оточують вірні та надійні друзі, земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо–теплим сонячним променем!

З повагою,

Голова УСВА С. Червонописький

Голова ЧОВ УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) О.Соколов