23.07.2016 р. на річці Борзенка в м. Борзні Чернігівської області буде проведо 7-й міжрайонний турнір з рибної ловлі серед учасників бойових дій.

Положення про проведення 7-го міжрайонного турніру з рибної ловлі серед учасників бойових дій та інвалідів, присвячений пам’яті загиблих земляків в АТО та Афганістані за підтримки народного депутата України Валерія Давиденка

Цілі та завдання

Популяризація й розвиток риболовного спорту на Борзнянщині, ушанування пам’яті загиблих земляків в АТО та Афганістані, визначення переможців

Організація проведення змагань

Загальне керівництво проведенням змагань здійснює Борзнянське РВ УСВА ( воїнів-інтернаціоналістів ). Безпосереднє проведення змагань доручається головній суддівській колегії, затвердженій Борзнянським РВ УСВА ( воїнів-інтернаціоналістів )

Місце та дата проведення змагань проведення

Змагання проводяться 23.07.2016 р. на річці Борзенка в м. Борзні Чернігівської області. Початок змагань о 7.00

Умови проведення змагань

1. У змаганнях з риболовлі беруть участь команди із районних та міських організацій УСВА Чернігівської та інших областей України за бажанням.

2. Склад команди: 3 особи незалежно від віку і статі .

3. Реєстраційний внесок команди становить 20 грн. за одну особу;

4. Прибуття команд та їх реєстрація проводиться 23 липня 2016 р. з 05.00 до 6.30.

5. Інструктаж з приводу змагань о 6.40.

6. Початок змагань о 7.00. Змагання проводяться в один тур . Тривалість змагань 4 години Згідно «Правил зі спортивного рибальства». Ловля риби дозволяється поплавковими вудочками із загальною кількістю гачків – не більше 5 ( п’яти ).

7. Зважування зловленої риби (риба повинна бути свіжою та живою) із 11.00 до 12.00.

8. Команда, яка наловила найбільшу кількість риби (кг) стає переможцем.

9. Нагородження переможців із 12.30 до 13.00 год.

10. Від’їзд команд з 15.00 год.

Фінансування

1. Придбання кубків, грамот, суддівство та інші витрати за рахунок Борзнянського РВ УСВА ( воїнів-інтернаціоналістів ), внесків учасників змагань та фінансової підтримки народного депутата України Валерія Давиденка.

2. Проїзд та харчування учасників за рахунок відряджаючих організацій та власні кошти.

Нагородження

Команда – переможець та команди – призери нагороджуються дипломами відповідних ступенів, вимпелами, а члени команд пам’ятними медалями.

Усі команди — учасниці нагороджуються пам’ятними вимпелами.

Заявки

Заявки на участь у турнірі приймаються безпосередньо на місці проведення змагань. Підтвердження на участь у змаганнях до 20.07.2016. р. Телефон – 0983641171 Молотов Валерій Вікторович