Дорогі ветерани, шановні земляки!

            В день відзначення 71-ої річниці Перемоги над нацизмом з відчуттям глибокої поваги звертаємось до всіх визволителів, високоповажних ветеранів Другої Світової війни! Ми завжди пам’ятаємо, що – 9 травня – це особливе для нашого народу свято.

            Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій. Майже вісім мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях боїв, загинули від тяжких ран у повоєнні роки. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незагоєною раною, жахливим шрамом нашої пам’яті.

            У цей славний, незабутній день ми низько вклоняємося та складаємо глибоку шану Дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Прийдешні та майбутні покоління у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви проявили в боях за рідний край. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв нашу Вітчизну, виявив нездоланну мужність та незламність духу. І сьогодні ваша життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування. Обов’язок нащадків – бути гідними безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі. Саме Вам – воїнам визволителям, від щирого серця завдячуємо свободою та незалежністю, можливістю народжувати та ростити дітей, обробляти лани, радіти успіху у досягненні мети, посміхатися сонцю. Вічна слава переможцям!

            Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях, хай світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень!

            Нехай земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо – сонячними погожими днинами, рясним, своєчасним дощем.

            Сивочолі ветерани! У нашій пам’яті назавжди залишиться ваш урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні.

            Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

  

                                                                       Голова ЧОВ УСВА (воїнів-інтернаціоналістів)    Олександр Соколов